Правила відвідування

Правила відвідування кінотеатру «МОСТ-КІНО»!

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року, Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII та регламентують відносини з надання послуг демонстрації фільмів у кінотеатрі між Відвідувачами (далі – "Відвідувачі" або "Відвідувач") та кінотеатром "Міст-Кіно" в особі ТОВ "МІСТ-КІНО" (далі - "Кінотеатр").

1.2 Договір між Відвідувачем та Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) та договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту цієї оферти шляхом купівлі Відвідувачем Квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання Квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений із цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов'язується їх неухильно дотримуватись протягом усього часу відвідування Кінотеатру.

1.3 Будь-які обмеження та заборони, що містяться в цих правилах, встановлені з метою запобігання та попередження знаходження на території Кінотеатру людей та предметів, які можуть бути загрозою заподіяння шкоди іншим відвідувачам кінотеатру і їх майну та майну кінотеатру, перешкоджати негайній евакуації відвідувачів надзвичайної ситуації.

 

 1. СТРУКТУРА І РЕЖИМ РОБОТИ КІНОТЕАТРУ

2.1 Структура кінотеатру

 • VIP зал - кінозал, розрахований на 40 місць, обладнаний 20 парами розсувних крісел «Люкс», обгороджених один від одного.
 • Зал №2 - кінозал, розрахований на 157 місць (включаючи 3 пільгових місця для людей з інвалідністю, що пересуваються за допомогою колясок), останній ряд обладнаний нерозсувними кріслами «Люкс». Зал має 4К проектор.
 • Зал №3 - кінозал, розрахований на 154 місць (включаючи 4 пільгові місця для людей з інвалідністю, що пересуваються за допомогою колясок), останній ряд обладнаний нерозсувними кріслами «Люкс».
 • Зал №4 (сфера) - кінозал, розрахований на 96 місць. Зал оснащений віброкріслами з технологією Vibro4D.
 • Зал №5 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 місць.
 • Зал №6 - кінозал, розрахований на 268 посадкових місць (включаючи 6 пільгових місць для людей з інвалідністю, що пересуваються за допомогою колясок), останній ряд обладнаний нерозсувними кріслами «Люкс», перший ряд обладнаний розсувними шкіряними кріслами «Люкс». Зал оснащений лазерним проектором та акустичною системою Dolby Atmos.
 • Касова зона – місце продажу квитків у кіно.
 • Call-centre – служба прийому вхідних дзвінків (бронь квитків, консультація відвідувачів);
 • Буфет – місце для продажу поп-корну, снеків і напоїв.
 • Бар Space Bar – розташований в фойє кінотеатру.
 • Гардероб – приміщення для здачі на зберігання верхнього одягу.

2.2 Час роботи Кінотеатру – щодня за 15 хвилин до початку першого сеансу та до 15 хвилин після початку останнього сеансу;

 • Касова зона – – щодня за 15 хвилин до початку першого сеансу та до 15 хвилин після початку останнього сеансу;
 • Буфет – за 15 хвилин до початку першого сеансу та до 15 хвилин після початку останнього сеансу;

 

 1. ПРОДАЖ КВИТКІВ

3.1 Каса кінотеатру розпочинає роботу за 15 хвилин до початку першого сеансу.

3.2 Сеанс відбудеться за наявності 2-х квитків*, куплених за повною вартістю;

3.3 Якщо на якийсь сеанс не було придбано жодного квитка, то через 10 хвилин після початку (нульового) сеансу, продаж квитків на подібні сеанси не проводиться.

3.4 Бронювання квитків здійснюється за номером контакт-центру +38 (068) 638-10-91

3.5 Бронь на місця / квитки знімається за 45 хвилин до початку сеансу.

3.6 Продані квитки підлягають поверненню за бажанням відвідувача не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу (повернення здійснюється лише за наявності самих квитків), якщо квитки куплені в касі кінотеатру та за 1 годину до початку сеансу, якщо квитки куплені онлайн.
З 09.02.23. гроші за квитки на сеанси («тривожні»), перервані повітряною тривогою, поверненню не підлягають дивіться розділ №4.
Щоб повернути квиток, куплений через сервіс онлайн-продажів, слід надіслати листа на пошту vozvrat@vkino.com.ua у якому вказати:

 • назву кінотеатру та місто;
 • причину повернення;
 • номер замовлення;
 • ряд і місце, якщо це часткове повернення;
 • код придбаних квитків (код розташований над штрих-кодом);
 • останні 4 цифри платіжної картки, якою відбувалася оплата квитків.

Ви отримаєте підтвердження про повернення, коли його буде здійснено. Гроші будуть повернуті на вашу платіжну картку протягом 1-10 робочих днів.

Послуги обміну електронного квитка на іншу дату, час чи фільм немає. У разі потреби надішліть лист на повернення квитків і купіть інші.

3.8 У разі запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Кінотеатр не зобов'язаний компенсувати Відвідувачу вартість Квитків..

3.8 Дітям, які не досягли 6-річного віку, у супроводі батьків право перегляду фільмів надається безкоштовно, без надання посадкового місця. Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6 років.

3.9 На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються лише у супроводі батьків, осіб, які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ та профтехучилищ.

3.10 На сеанси, що починаються після 22:00, діти до 16 років допускаються лише у супроводі батьків, осіб, які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ та профтехучилищ.

3.11 Під час продажу Квитка на фільм, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов'язується надати Касиру документ, що підтверджує вік Відвідувача.

3.12 Купуючи квитки на VIP-місця, Відвідувач викуповує диван на 2 особи з можливістю розміститися як одному так і удвох.

3.13 Факт придбання Відвідувачем квитка означає і підтверджує те, що:

3.13.1 Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов’язується їх виконувати.

3.13.2 Відвідувач ознайомлений з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток;

3.13.3 Відвідувач ознайомлений із віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють щодо фільму, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток (зазначені вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)

 

 1. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРУ ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВОГО ПОЛОЖЕННЯ

У зв'язку із запровадженням військового стану ввести такі доповнення до правил відвідування кінотеатру «Мост-Кіно»:

4.1 У разі оголошення повітряної тривоги поточні сеанси будуть зупинені, відвідувачам буде запропоновано залишити кінозал і пройти в укриття.

4.2 Квитки придбані в касі кінотеатру на сеанси, які стали тривожними і були перервані, без можливості для глядачів додивитись фільм, можна обміняти на аналогічні, при наступному відвідуванні, в касі кінотеатру, пред'явивши касиру квиток з «тривожного» сеансу протягом 30 днів, з дати «тривожного» сеансу.

4.3 Якщо ви купили квиток онлайн та ваш сеанс виявився «тривожним» як в п.4.2 (перерваний, не додивились ), вам протягом доби буде відправлено промокод на електронну адресу, яка була вказана при оформленні онлайн-купівлі квитків, на наступний похід у кіно яким ви зможете скористатись (промокодом) тільки в касі кінотеатру, на ту кількість та категорію місць, які були при онлайн-купівлі.

4.4 При зверненні глядача на обмін квитків з "тривожного" сеансу, адміністрація кінотеатру залишає за собою право перевірити засобами відеоспостереження, чи глядач залишався в кінозалі, щоб додивитися фільм "тривожного" сеансу. Якщо глядач залишився додивитись фільм на "тривожному" сеансі, у цьому випадку обмін квитків не відбувається.

 

 1. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

5.1 У червоній зоні епідемічної небезпеки вхід в кінотеатр можливий тільки при пред’явленні одного з таких документів:
* «Жовтий сертифікат», що підтверджує вакцинацію однією дозою дводозної вакцини від COVID-19, чинний протягом 30 днів;

* «Зелений сертифікат» про проходження повного курсу вакцинації, чинний 365 днів;

* Негативний ПЛР-тест або експрес-тест, зроблений не більше ніж за 72 годин до відвідування кінотеатру;

* Довідка про одужання від коронавіруса, чинна 105 днів з дати встановлення діагнозу.

Виняток становлять лише особи, які не досягли 18 років.

5.2 Входити в кінозал без маски суворо заборонено.

5.3 Перед входом в кінозал Відвідувач зобов’язаний поміряти температуру у контролера. Допуск Відвідувача на Кінопоказ можливий при показниках температури не вище 36,9 градусів за Цельсієм.

5.4 Квитки зберігаються для контролю до кінця сеансу.

5.5 У випадку виходу кіноглядача із залу контролер має право вимагати квиток при вході назад в зал.

5.6 Займати місця слід виключно згідно номера ряду і місця, зазначеного у квитку.

5.7 Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених / загублених на території кінотеатру (кінозалі, барі, туалеті і т.д.).

 

 1. ВІДВІДУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

6.1 Займати вільні дивани в холі кінотеатру, без придбаних квитків на кіносеанс.

6.2 Входити в кінозал без квитка.

6.3 У кінозалах категорично забороняється проводити фото, аудіо і відеозйомку, користуватися будь-записуючої апаратурою.  Перебуваючи в залі для глядачів, не забудьте перевести мобільні телефони в беззвучний режим.

6.4 Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного наркотичного або токсичного сп’яніння.

6.5  Відвідувати кінозали з набутими за межами закладу напоями та продуктами харчування.

6.6  Порушувати правила пропускного режиму, викладеного у пункті 5.

6.7 Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматичну та травматичну зброю (крім співробітників правоохоронних органів, які мають табельну зброю та відвідують Кінотеатр за службовою потребою).

6.8  Курити сигарети (електронні сигарети, iqos, glo та інші пристосування) в глядацьких залах, а також на території кінотеатру.

6.9 Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями в кінозалі під час сеансу демонстрації фільму.

6.10  Входити на територію кінотеатру з тваринами.

6.11  Входити в Кінозал з велосипедами, скейтами, санками, на роликових ковзанах.

6.12 Створювати перешкоди у роботі співробітникам Кінотеатру, входити до службових приміщень.

6.13  Відвідувати кінотеатр у брудному одязі, а також з багажем, предметами та продуктами, які можуть суттєво забруднити відвідувачів та інтер'єр кінотеатру, іншим чином завдати шкоди майну кінотеатру, самим відвідувачам кінотеатру та/або їх майну або можуть бути загрозою заподіяння такої шкоди.

6.14  Смітити та розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки тощо) у залах для глядачів, а також на території кінотеатру, залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу.

 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

7.1  Кінотеатр має право встановлювати репертуарну політику і ціни на квитки.

7.2 Кінотеатр зобов'язується здійснити публічний показ фільму відповідно до розкладу Кінотеатру, надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм та Кінотеатр.

7.3 Відвідувач має право користуватися послугами, що надаються відповідно до діючих у Кінотеатрі цін.

7.4  Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги та діючі знижки Кінотеатру.

7.5 Відвідувач має право вносити свої зауваження та пропозиції надіславши листа на офіційну адресу електронної пошти кінотеатру info.mostkino@gmail.com..

7.6  Відвідувач зобов'язаний дбайливо ставитись до майна Кінотеатру, не допускати його псування, поломки, у тому числі, але не обмежуючись, не робити написи на майні Кінотеатру.

7.7  У разі завдання шкоди майну Кінотеатру Відвідувач зобов'язується відшкодувати Кінотеатру вартість завданих збитків у повному обсязі. А також, якщо збитки завдано неповнолітніми дітьми, відповідальність несуть батьки, опікуни або особи, які супроводжують дитину.

7.8  При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають іншим відвідувачам кінотеатру, а також правил, зазначених у розділі 6 цих Правил, співробітники кінотеатру мають право викликати поліцію, представники якої можуть вивести правопорушників із кінозалу чи Кінотеатру. У такому разі Кінотеатр не зобов'язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем Квитка.

7.9 Адміністрація залишає за собою право відмовити у допуску на кіносеанс у разі порушення відвідувачем громадського порядку та Правил, встановлених у Кінотеатрі.

7.10 Якщо сеанс не відбувся з незалежних від Кінотеатру причин (у разі настання форс-мажорної ситуації, «тривожні» сеанси), кінотеатр не несе відповідальності за сеанс, що не відбувся, проте зобов'язується обміняти квиток на будь-який інший сеанс протягом 30 днів після сеансу.

7.11 Кінотеатр не несе відповідальності за зміст і сенс фільмів, а також реклами, розміщеної у Кінотеатрі.

7.12  Кінотеатр не несе відповідальності за шкоду здоров'ю, майну, моральну шкоду, заподіяну Відвідувачу:

 • третіми особами, зокрема іншими Відвідувачами Кінотеатру;
 • внаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Кінотеатру;

7.13  Ці правила можуть бути змінені та доповнені.

 

 

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!

Директор «МОСТ-КІНО»

Образцов В.М.