Правила посещения

Правила відвідування кінотеатру «МОСТ-КІНО»!

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року, законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року, постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” і регламентують відносини з надання послуг демонстрації фільмів в кінотеатрі між Відвідувачами (далі –  «Відвідувачі» або «Відвідувач») і кінотеатром «Мост-Кіно» в особі ТОВ «МОСТ-КІНО» (далі – «Кінотеатр»).

1.2 Договір між Відвідувачем і Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту оферти шляхом купівлі Відвідувачем квитка на перегляд фільмів.  Факт придбання квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом всього часу перебування в Кінотеатрі.

1.3 Будь-які обмеження та заборони, що містяться в цих правилах, встановлені з метою запобігання та попередження знаходження на території кінотеатру людей і предметів, які можуть служити загрозою заподіяння шкоди іншим відвідувачам кінотеатру і їх майну та майну кінотеатру, перешкоджати негайну евакуацію відвідувачів кінотеатру в разі виникнення надзвичайної  ситуації.

 

 1. СТРУКТУРА І РЕЖИМ РОБОТИ КІНОТЕАТРУ

2.1 Структура кінотеатру

 • VIP зал – кінозал, розрахований на 40 посадочних місць, обладнаний 20 парами розсувних крісел «Люкс», обгороджених один від одного.
 • Зал №2 – кінозал, розрахований на 165 посадочних місць (включаючи 3 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозкладними кріслами «Люкс». Зал оснащений 4К проектором.
 • Зал №3 – кінозал, розрахований на 160 посадочних місць (включаючи 4 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозкладними кріслами «Люкс».
 • Зал №4 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць. Зал оснащений віброкріслами з технологією Vibro4D.
 • Зал №5 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць.
 • Зал №6 – кінозал, розрахований на 276 посадочних місць (включаючи 6 пільгових місць для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозкладними кріслами «Люкс», перший ряд обладнаний розсувними шкіряними кріслами «Люкс». Зал оснащений лазерним проектором і акустичною системою Dolby Atmos.
 • Касова зона – місце продажу квитків в кіно.
 • Call-centre – служба прийому вхідних дзвінків (бронь квитків, консультація відвідувачів);
 • Буфет – місце для продажу поп-корну, снеків і напоїв.
 • Бар Space Bar – розташований в фойє кінотеатру.
 • Гардероб – приміщення для здачі на зберігання верхнього одягу.

2.2 Час роботи Кінотеатру – щодня за 20 хвилин до початку першого сеансу і до закінчення останнього сеансу.

 • Касова зона – за 20 хвилин до початку першого сеансу і до 15 хвилин після початку останнього сеансу;
 • Буфет – за 20 хвилин до початку першого сеансу і до 10 хвилин після початку останнього сеансу;
 • Бар Space Bar – щодня з 11:30 до 21:30 (бар припиняє свою роботу при оголошенні червоного рівня епідемічної небезпеки);;
 • Гардероб – з 11:00 до 23:00 з четверга по неділю з 15 жовтня по 31 березня (період роботи може змінюватися на розсуд адміністрації в залежності від погодних умов);
 • Камери зберігання – щодня в період роботи кінотеатру.

 

 1. ПРОДАЖ КВИТКІВ

3.1 Каса кінотеатру починає роботу за 20 хвилин до початку першого сеансу.

3.2 Сеанс відбудеться при наявності 2-х квитків *, куплених за повною вартістю;

3.3 Якщо на будь-якої сеанс, не було придбано жодного квитка, то після закінчення 10 хвилин після початку (нульового) сеансу, продаж квитків на подібні сеанси не виробляються.

3.4 Бронювання квитків здійснюється за номером контакт-центру +38 (068) 638-10-91

3.5 Бронь на місця / квитки знімається за 45 хвилин до початку сеансу.

3.6 Продані квитки підлягають поверненню за бажанням відвідувача не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу (повернення здійснюється тільки при наявності чека і самих квитків), якщо квитки куплені в касі кінотеатру і за годину до початку сеансу, якщо квитки куплені онлайн.
Щоб повернути квиток,придбаний через сервіс онлайн-продажів,слід відправити листа на        адресу vozvrat@vkino.com.ua в якому вказати:

 • назва кінотеатру і місто;
 • причину повернення;
 • номер замовлення;
 • ряд і місце, якщо це часткове повернення;
 • код придбаних квитків (код розташований над штрих-кодом);
 • останні 4 цифри платіжної картки, якою відбувалася оплата квитків.

Ви отримаєте підтвердження про повернення, коли він буде здійснений. Гроші будуть повернуті на вашу платіжну карту протягом від 1 до 10 робочих днів.

Послуги обміну електронного квитка на іншу дату, час або фільм немає. У разі необхідності, надішліть листа на повернення квитків і купите інші.

3.8 У разі запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати Відвідувачу вартість квитків.

3.8 Дітям, які не досягли 6-річного віку, у супроводі батьків, право перегляду фільмів надається безкоштовно, без надання місця.  Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6-ти років.

3.9 На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.

3.10 На сеанси, що починаються після 22:00, діти до 16 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.

3.11 При продажу квитка на фільм, який має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується представити Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.

3.12 Факт придбання Відвідувачем квитка означає і підтверджує те, що:

3.12.1 Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов’язується їх виконувати.

3.12.2 Відвідувач ознайомлений з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток;

3.12.3 Відвідувач ознайомлений з віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють відносно фільму, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток (зазначені вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)

 

 1. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

4.1 У червоній зоні епідемічної небезпеки вхід в кінотеатр можливий тільки при пред’явленні одного з таких документів:
* «Жовтий сертифікат», що підтверджує вакцинацію однією дозою дводозної вакцини від COVID-19, чинний протягом 30 днів;

* «Зелений сертифікат» про проходження повного курсу вакцинації, чинний 365 днів;

* Негативний ПЛР-тест або експрес-тест, зроблений не більше ніж за 72 годин до відвідування кінотеатру;

* Довідка про одужання від коронавіруса, чинна 105 днів з дати встановлення діагнозу.

Виняток становлять лише особи, які не досягли 18 років.

4.2 Входити в кінозал без маски суворо заборонено.

4.3 Перед входом в кінозал Відвідувач зобов’язаний поміряти температуру у контролера. Допуск Відвідувача на Кінопоказ можливий при показниках температури не вище 36,9 градусів за Цельсієм.

4.4 Квитки зберігаються для контролю до кінця сеансу.

4.5 У випадку виходу кіноглядача із залу контролер має право вимагати квиток при вході назад в зал.

4.6 Займати місця слід виключно згідно номера ряду і місця, зазначеного у квитку.

4.7 Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених / загублених на території кінотеатру (кінозалі, барі, туалеті і т.д.).

 

 1. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГАРДЕРОБОМ ТА КАМЕРАМИ СХОВУ

5.1 Ухвалення речей на зберігання посвідчується видачею номерного жетона.

5.2 Беручи номерний жетон Відвідувач погоджується з правилами користування Гардеробом чи Камерами схову Кінотеатру.

5.3 Працівники гардероба і адміністрація Кінотеатру не несуть відповідальності за майно (гроші, мобільні телефони, документи, ключі і т.п.), залишене в кишенях верхнього одягу або в інших речах, зданих на зберігання.

5.4 На зберігання не приймаються: гроші, цінні речі, ключі, мобільні телефони, планшети, дамські / чоловічі сумочки, піротехніка, зброя, тварини, а також речі, які можуть забруднити одяг будь-якого користувача або місце зберігання.

5.5 Працівник гардероба не зобов’язаний перевіряти права пред’явника номерного жетона на отримання речей.  Права на отримання верхнього одягу засвідчується наданням номерного жетона.

5.6 У разі небезпеки втрати, пошкодження речей працівник гардероба має право змінити спосіб, місце зберігання та інші умови, не чекаючи згоди особи, яка здала речі на зберігання.

5.7 Глядачі, які склали речі на зберігання в гардероб, зобов’язані забрати їх протягом 30 хв.  після закінчення сеансу.

5.8 Глядачі, що залишили речі на зберігання в камерах схову, зобов’язані забрати їх до 22-00.

5.9 У випадку втрати номерного жетона відвідувачем, що здали речі на зберігання, повернення речей проводиться тільки після закінчення роботи гардероба, при наявності у відвідувача, який претендує на отримання речей, документа, що посвідчує особу (паспорт), в присутності старшого адміністратора.  Повернення речей повинен бути оформлений відповідним актом.  При цьому відвідувач, який претендує на отримання речей, зобов’язаний підтвердити приналежність речей йому (чеки, відмінні риси речі і т.п.).

5.10 Відвідувач, що втратив номерний жетон, зобов’язаний відшкодувати кінотеатрах збиток в розмірі вартості жетона.

5.11 Речі, не затребувані і / або забуті Відвідувачами, працівник гардероба зобов’язаний описати в присутності старшого адміністратора і передати їх на зберігання.

 

 1. ВІДВІДУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

6.1 Займати вільні дивани в холі кінотеатру, без придбаних квитків на кіносеанс.

6.2 Входити в кінозал без квитка.

6.3 У кінозалах категорично забороняється проводити фото, аудіо і відеозйомку, користуватися будь-записуючої апаратурою.  Перебуваючи в залі для глядачів, не забудьте перевести мобільні телефони в беззвучний режим.

6.4 Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного наркотичного або токсичного сп’яніння.

6.5  Відвідувати кінозали з набутими за межами закладу напоями та продуктами харчування.

6.6  Порушувати правила пропускного режиму, викладеного у пункті 4.

6.7 Виносити посуд за територію Space Bar.

6.8 Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматична та травматичну зброю (крім співробітників правоохоронних органів, що мають табельну зброю і відвідують Кінотеатр через службову необхідність).

6.9  Курити сигарети (електронні сигарети, iqos, glo та інші пристосування) в глядацьких залах, а також на території кінотеатру.

6.10 Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями в кінозалі під час сеансу демонстрації фільму.

6.11  Входити на територію кінотеатру з тваринами.

6.12  Входити в Кінозал з велосипедами, скейтами, санками, на роликових ковзанах.

6.13 Створювати перешкоди в роботі співробітникам Кінотеатру, входити в службові приміщення.

6.14  Відвідувати кінотеатр в брудному одязі, а також з багажем, предметами і продуктами, які можуть істотно забруднити відвідувачів і інтер’єр кінотеатру, іншим чином завдати шкоди майну кінотеатру, самим відвідувачам кінотеатру і / або їх майну або можуть служити загрозою нанесення такої шкоди.

6.15  Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки і т.д.) в залах для глядачів, а також на території кінотеатру, залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу.

 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

7.1  Кінотеатр має право встановлювати репертуарну політику і ціни на квитки.

7.2 Кінотеатр зобов’язується здійснити публічний показ фільму відповідно до розкладу Кінотеатру, надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм і кінотеатрі.

7.3  Кінотеатр зобов’язується дотримуватися рекомендацій МОЗ в частині протиепідемічних норм проти COVID-19, зокрема:

 • щоденно до початку робочого дня, проводити температурний скринінг всіх працівників Кінотеатру;
 • не допускати до роботи працівників з ознаками гострих респіраторних захворювань;
 • забезпечити працівників Кінотеатру засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками тощо);
 • забезпечити працівників Кінотеатру і Відвідувачів дезінфікуючими засобами у вільному доступі;
 • у місцях прямого контакту з відвідувачами (касова і буфетна зони) встановити захисні екрани;
 • проводити температурний скринінг всім Відвідувачам Кінотеатру і не допускати на Кінопоказ Відвідувачів з ознаками гострих респіраторних захворювань;
 • не допускати на сеанс Відвідувачів без захисних масок та документів, зазначених у пункті 4.1;
 • забезпечити розміщення Відвідувачів відповідно до вимог рівня епідемічної небезпеки, встановленого на території м Дніпро.

7.4 Відвідувач має право користуватися послугами, які надаються відповідно до чинних в кінотеатрі цінами.

7.5  Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги і діючі знижки Кінотеатру.

7.6 Відвідувач має право вносити свої зауваження та пропозиції відправивши лист на офіційну адресу електронної пошти кінотеатру info.mostkino@gmail.com..

7.7  Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не допускати його псування, поломки, в тому числі, але не обмежуючись, не робити написи на майно Кінотеатру.

7.8  У разі нанесення шкоди майну Кінотеатру Відвідувач зобов’язується відшкодувати кінотеатрах вартість заподіяної шкоди в повному обсязі.  А так же, якщо збиток завдано неповнолітніх дітьми, відповідальність несуть батьки, опікуни або супроводжують дитину особи.

7.9  При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають іншим Відвідувачам Кінотеатру, а також правил, зазначених в розділі 6 цих Правил, співробітники Кінотеатру мають право викликати поліцію, представники  якої можуть вивести правопорушників з кінозалу або кінотеатру.  В такому випадку Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

7.10 Адміністрація залишає за собою право відмовити в допуску на кіносеанс при порушенні відвідувачем громадського порядку і Правил, встановлених в Кінотеатрі.

7.11 Якщо сеанс не відбувся з незалежних від Кінотеатру причин (у разі настання форс-мажорної ситуації), Кінотеатр не несе відповідальності за сеанс, який не відбувся, однак зобов’язується обміняти квиток на будь-який інший сеанс протягом 14 днів після невдалого сеансу.

7.12 Кінотеатр не несе відповідальність за зміст і сенс фільмів, а також реклами, розміщеної в кінотеатрі.

7.13  Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральна шкода, завдана Відвідувачу:

 • третіми особами, в тому числі іншими Відвідувачами Кінотеатру;
 • внаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Кінотеатру;
 • внаслідок належного виконання Кінотеатром умов цього Договору і справного стану майна та обладнання Кінотеатра с претензіями з питань якості реалізованих кінотеатром послуг.

7.14  Справжні правила можуть бути змінені і доповнені.

 

 1. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРА ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВОГО ПОЛОЖЕННЯ

У зв'язку із запровадженням військового стану згідно з Указом №64/2022 від 24.02.2022 ввести такі правила відвідування кінотеатру «Мост-Кіно»:

8.1 Час роботи Кінотеатру – у будні з 12:00 до 20:00, у вихідні з 10:00 до 20:00.

 • Касова зона – за 15 хвилин до початку першого сеансу та до 15 хвилин після початку останнього сеансу;
 • Буфет – за 15 хвилин до початку першого сеансу та до 15 хвилин після початку останнього сеансу;
 • Бар Space Bar – у період воєнного стану не працює;
 • Гардероб – у період воєнного стану не працює;
 • Камери схову - в період воєнного стану не працює.

8.2  Під час повітряної тривоги всі сеанси зупиняються, а відвідувачі повинні залишити кінозали та спуститися на 0 рівень ТРК МОСТ сіті до закінчення повітряної тривоги. Залишатися під час повітряної тривоги біля кінотеатру суворо заборонено.

8.3  Якщо повітряна тривога тривала до 10 хвилин сеанси будуть відновлені з того ж місця, інакше квитки підлягають поверненню. Квитки, придбані в касі кінотеатру, підлягають поверненню протягом 14 днів після скасування сеансу так само в касі кінотеатру при пред'явленні квитка та чека на скасований сеанс.

 

Щоб повернути квиток, куплений через сервіс онлайн-продажів, протягом 14 днів після відміни сеансу слід надіслати листа на пошту:

 • назва кінотеатру та місто;
 • причину повернення;
 • номер замовлення;
 • ряд та місце, якщо це часткове повернення;
 • код придбаних квитків (код розташований над штрих-кодом);
 • останні 4 цифри платіжної картки, якою здійснювалася оплата квитків.

 

Ви отримаєте підтвердження про повернення, коли його буде здійснено. Гроші будуть повернуті на вашу платіжну картку протягом від 1 до 10 робочих днів (у разі форс-мажору термін повернення може бути продовжено).

Послуги обміну електронного квитка на іншу дату, час чи фільм немає. У разі потреби надішліть листа на повернення квитків і купіть інші.

 

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!