Правила відвідування кінотеатру «МОСТ-КІНО»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України No 435 від 16 січня 2003 року, закону України «Про захист прав споживачів» No 1023-XII від 12 травня 1991 року і регламентують відносини з надання послуг демонстрації фільмів в кінотеатрі між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Відвідувач») і кінотеатром «Мост-Кіно» в особі ТОВ «МОСТ-КІНО» (далі – «Кінотеатр»).
1.2 Договір між Відвідувачем і Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту оферти підчас купівлі Відвідувачем квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом всього часу перебування в Кінотеатрі.
1.3 Будь-які обмеження та заборони, що містяться в цих правилах, встановлені з метою запобігання та попередження знаходження на території кінотеатру людей і предметів, які можуть бути загрозою заподіяння шкоди іншим відвідувачам кінотеатру, їх майну та майну кінотеатру, перешкоджати негайнiй евакуації відвідувачів кінотеатру в разі виникнення надзвичайної ситуації.

2. СТРУКТУРА І РЕЖИМ РОБОТИ КІНОТЕАТРУ

2.1 Структура кінотеатру
• VIP зал – кінозал, розрахований на 40 посадочних місць, обладнаний 20 парами розсувних крісел «Люкс», вiдокремлених один від одного.
• Зал No2 – кінозал, розрахований на 165 посадочних місць (включаючи 3 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозсувними крiслами класу «Люкс». Зал оснащений 4К проектором.
• Зал No3 – кінозал, розрахований на 160 посадочних місць (включаючи 4 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозсувними крiслами класу «Люкс».
• Зал No4 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць. Зал оснащений віброкреслами з технологією Vibro4D.
• Зал No5 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць.
• Зал No6 – кінозал, розрахований на 276 посадочних місць (включаючи 6 пільгових місць для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозсувними кріслами «Люкс», перший ряд обладнаний розсувними шкіряними кріслами «Люкс». Зал оснащений лазерним проектором та акустичною системою Dolby Atmos.
• Касова зона – місце продажу квитків в кіно.
• Call-centre – служба прийому вхідних дзвінків (бронювання квитків, консультація відвідувачів);
• Буфет – місце для продажу поп-корну, снеків і напоїв.
• Бар Space Bar – розташований в фойє кінотеатру.
• Гардероб – приміщення для зберігання верхнього одягу вiдвiдувачiв.

2.2 Час роботи Кінотеатру – щодня з 10:00 до закінчення останнього сеансу.
• Касова зона – з 9:40 до 15 хвилин після початку останнього сеансу;
• Call-centre – з 12:00 до 21:00;
• Буфет – з 9:45 до 10 хвилин після початку останнього сеансу;
• Бар Space Bar – з 11:00 до 23:00 в будні, з 10:00 до 00:00 у вихідні та святкові дні;
• Гардероб – з 12:00 до 23:00 з четверга по неділю з 15 жовтня до 31 березня.

3. ПРОДАЖ КВИТКІВ

3.1 Каса кінотеатру починає роботу за 20 хвилин до початку першого сеансу, але не пізніше 9:45.
3.2 Сеанс відбудеться при наявності 4-х квитків *, куплених за повну вартість;
* Винятком є відвідування сеансу дорослим з дітьми (дитиною). В цьому випадку, обмеження щодо мінімальної кількості куплених квиткiв знімається, за умови придбання квитків, як для дорослого, так і для дитини.
3.3 При високій відвідуваності, адміністрація кінотеатру залишає за собою право не продавати квитки на кіносеанс через одне посадочне місце.
3.4 Якщо на будь-який сеанс, не було придбано жодного квитка, то після закінчення 10 хвилин після початку (нульового) сеансу, продаж квитків на подібні сеанси припиняється.
3.5 Бронювання квитків здійснюється за номером контакт-центру +38 (095) 622-72-32 або +38 (068) 638-10-91
3.6 Бронь на місця / квитки знімається за 30 хвилин до початку сеансу.
3.7 Продані квитки підлягають поверненню за бажанням відвідувача не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу, якщо квитки куплені в касі кінотеатру і за годину до початку сеансу, якщо квитки куплені онлайн. Повернення здійснюється тільки при наявності чека та самих квитків.
3.8 У разі запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати Відвідувачу вартість квитків.
3.9 Дітям, які не досягли 6-річного віку, право перегляду фільмів надається безкоштовно, у супроводі батьків, без надання місця. Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6-ти років.
3.10 На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ та профтехучилищ.
3.11 На сеанси, що починаються після 22:00, діти до 16 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ та профтехучилищ.
3.12 При продажу квитка на фільм, який має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується представити Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.
3.13 Факт придбання Відвідувачем квитка означає і підтверджує те, що:
3.13.1 Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов’язується їх виконувати.
3.13.2 Відвідувач ознайомлений з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток;
3.13.3 Відвідувач ознайомлений з віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють відносно фільму, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток (у разi якщо зазначені вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)

4. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

4.1 Квитки зберігаються для контролю до кінця сеансу.

4.2 У випадку виходу кіноглядача із залу контролер має право вимагати квиток при вході назад у кiнозал.
4.3 Займати місця слід виключно згідно номера ряду і місця, зазначеного у квитку.
4.4 3D-окуляри, які видаються відвідувачам на перегляд фільмів у форматі 3D, є власністю кінотеатру і підлягають поверненню (адміністратору кінозалу) після закінчення 3D сеансу.
4.5 3D-окуляри є власністю Кінотеатру і Відвідувач несе за них повну матеріальну відповідальність.
У разі виявлення Відвідувачем дефектів 3D-окулярів Відвідувач повинен повідомити про такі дефекти і звернутися до Адміністратора кінозалу, для обміну окулярів.
За особисті окуляри принесені з собою відповідальність кiнотеатру не передбачена.
4.6 При тимчасовому виході з кінозалу під час сеансу (туалет, бар і т.п.) Відвідувач зобов’язується повернути багаторазові 3D-окуляри Адміністратору кінозалу
4.7 Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених / загублених на території кінотеатру (кінозалі, барі, туалеті і т.д.).

5. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГАРДЕРОБОМ

5.1 Факт прийому речей на зберігання посвідчується видачею номерного жетона.
5.2 Беручи номерний жетон Відвідувач погоджується з правилами користування Гардеробом Кінотеатру.
5.3 Працівники гардеробу і адміністрація Кінотеатру не несуть відповідальності за майно (гроші, мобільні телефони, документи, ключі і т.п.), залишене в кишенях верхнього одягу або в інших речах, зданих на зберігання.
5.4 На зберігання не приймаються: гроші, цінні речі, ключі, мобільні телефони, планшети, дамські / чоловічі сумочки, піротехніка, зброя, тварини, а також речі, які можуть забруднити одяг будь-якого користувача або місце зберігання.
5.5 Працівник гардеробу не зобов’язаний перевіряти права пред’явника номерного жетона на отримання речей. Права на отримання верхнього одягу засвідчується наданням номерного жетона.
5.6 У разі небезпеки втрати, пошкодження речей працівник гардероба має право змінити спосіб, місце зберігання та інші умови, не чекаючи згоди особи, яка здала речі на зберігання.
5.7 Глядачі, які склали речі на зберігання в гардероб, зобов’язані забрати їх протягом 30 хв. після закінчення сеансу.
5.8 У випадку втрати номерного жетона відвідувачем, що здали речі на зберігання, повернення речей проводиться тільки після закінчення роботи гардеробу, при наявності у відвідувача, який претендує на отримання речей, документа, що посвідчує особу (паспорт), в присутності старшого адміністратора. Повернення речей повинен бути оформлений відповідним актом. При цьому відвідувач, який претендує на отримання речей, зобов’язаний підтвердити приналежність речей йому (чеки, відмінні риси речі і т.п.).
5.9 Відвідувач, що втратив номерний жетон, зобов’язаний відшкодувати кінотеатру збиток в розмірі вартості жетона.
5.10 Речі, не затребувані і / або забуті Відвідувачами, працівник гардероба зобов’язаний описати в присутності старшого адміністратора і передати їх на зберігання.

6. ВІДВІДУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

6.1. Займати вільні дивани в холі кінотеатру, без придбаних квитків на кіносеанс.
6.2. Входити в зал для глядачів без квитка.
6.3. У кінозалах категорично забороняється проводити фото, аудіо і відеозйомку, користуватися будь-записуючої апаратурою. Перебуваючи в залі для глядачів, не забудьте перевести мобільні телефони в беззвучний режим.
6.4. Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного наркотичного або токсичного сп’яніння.
6.5. Відвідувати кінозали з набутими за межами закладу напоями та продуктами харчування. 6.6. Виносити посуд з барів.
6.7. Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматичну та травматичну зброю (крім співробітників правоохоронних органів, що мають табельну зброю і відвідують Кінотеатр через службову необхідність).
6.8. Виробляти під час кіносеансу фото, відеозйомку і аудіозапис, в тому числі на мобільні телефони, а також використовувати інші технічні засоби.
6.9. Курити в залах для глядачів, а також на території кінотеатру.
6.10. Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями в кінозалі під час сеансу демонстрації фільму.
6.11. Входити на територію кінотеатру з тваринами.
6.12. Входити в Кінозал з велосипедами, скейтами, санками, на роликових ковзанах.
6.13. Створювати перешкоди в роботі співробітникам Кінотеатру, входити в службові приміщення.
6.14. Відвідувати кінотеатр в брудному одязі, а також з багажем, предметами і продуктами, які можуть істотно забруднити відвідувачів і інтер’єр кінотеатру, іншим чином завдати шкоди майну кінотеатру, самим відвідувачам кінотеатру і / або їх майну або можуть служити загрозою нанесення такої шкоди.
6.15. Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки і т.д.) в залах для глядачів, а також на території кінотеатру, залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу.

7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

 1. .  Кінотеатр має право встановлювати репертуарну політику і ціни на квитки.7.2.  Кінотеатр зобов’язується здійснити публічний показ фільму відповідно до розкладу Кінотеатру, надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм і кінотеатрі.

  7.3.  Відвідувач має право користуватися послугами, які надаються відповідно до чинних в кінотеатрі цінами.

  7.4.  Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги і діючі знижки Кінотеатру.

  7.5.  Відвідувач має право вносити свої зауваження та пропозиції до Книги відгуків і пропозицій, яка знаходиться в касі Кінотеатру.

  7.6.  Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не допускати його псування, поломки, в тому числі, але не обмежуючись, не робити написи на майно Кінотеатру.

  7.7.  У разі нанесення шкоди майну Кінотеатру Відвідувач зобов’язується відшкодувати кінотеатрах вартість заподіяної шкоди в повному обсязі.  А так же, якщо збиток завдано неповнолітніх дітьми, відповідальність несуть батьки, опікуни або супроводжують дитину особи.

  7.8.  При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають іншим Відвідувачам Кінотеатру, а також правил, зазначених в розділі 6 цих Правил, співробітники Кінотеатру мають право викликати поліцію, представники  якої можуть вивести правопорушників з кінозалу або кінотеатру.  В такому випадку Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

  7.9. Адміністрація залишає за собою право відмовити в допуску на кіносеанс при порушенні відвідувачем громадського порядку і Правил, встановлених в Кінотеатрі. 7.10 Якщо сеанс не відбувся з незалежних від Кінотеатру причин (у разі настання форс-мажорної ситуації), Кінотеатр не несе відповідальності за сеанс, який не відбувся, однак зобов’язується обміняти квиток на будь-який інший сеанс протягом 14 днів після невдалого сеансу. 7.11 Кінотеатр не несе відповідальність за зміст і сенс фільмів, а також реклами, розміщеної в кінотеатрі. 7.12  Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральна шкода, завдана Відвідувачу:

  • третіми особами, в тому числі іншими Відвідувачами Кінотеатру;
  • внаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Кінотеатру;
  • внаслідок належного виконання Кінотеатром умов цього Договору і справного стану майна та обладнання Кінотеатрас претензіями з питань якості реалізованих кінотеатром послуг.

  7.13.  Справжні правила можуть бути змінені і доповнені.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!

 

Керуючий «МОСТ-КІНО»                                                                                              Нікітін А.О.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ 3D-ОКУЛЯРІВ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОСТ-КІНО», надалі іменується «Наймодавець») в особі Директора Образцова Віталія Миколайовича, діючого на підставі Статуту, з однієї сторони, і

Фізична особа, надалі іменується «Наймач», що діє на підставі власного волевиявлення, з другого боку, в подальшому разом іменуються «Сторони», а кожний окремо «Сторона», керуючись ст. 633, ст. 787-790 Цивільного кодексу України, уклали цей договір прокату 3D-окулярів (далі за текстом – «3D-окуляри»), надалі іменується «Договір») про наступне:

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Наймодавець передає Наймачеві у найм 3D-окуляри в користування в порядку, на умовах і в строк, визначені цим Договором.

 1. ПЛАТА ЗА ПРОКАТ

2.1. Плата за прокат 3D-окулярів включена у вартість квитка на відвідування кіносеансу в залі 3D.

2.2. Сплачена плата за прокат 3D-окулярів Наймачеві не повертається.

 1. ТЕРМІН ПРОКАТУ

3.1. 3D-окуляри надаються Наймачеві на строк відвідування кіносеансу в 3D-форматі.

 1. ПОРЯДОК І УМОВИ ПРОКАТУ

4.1. Наймодавець-в особі своїх уповноважених працівників передає, а Наймач приймає 3D-окуляри в кількості 1 одиниці, після пред’явлення Наймачем представнику Наймодавця квитка на відвідування кіносеансу в залі 3D. При пред’явленні квитка відвідування кіносеансу в залі 3D можлива видача 3D-окулярів у кількості не більше 1 одиниці.

4.2. При прийманні 3D-окулярів Наймач зобов’язаний провести їх візуальний огляд. Приймання Наймачем 3D-окулярів підтверджується скануванням уповноваженим працівником Наймодавця QR-коду квитка на відвідування кіносеансу в 3D форматі.

4.3. Здійснивши приймання 3D-окулярів Наймач підтверджує, що він справив огляд 3D-окулярів, що вони не поламані, не пошкоджені та знаходяться в стані, придатному для використання за призначенням.

4.4. З моменту приймання 3D-окулярів, Наймач несе повну відповідальність за їх збереження, забезпечує захист 3D-окулярів від пошкодження або знищення. Претензії до стану 3D-окулярів приймаються Наймодавцем до їх приймання Наймачем.

4.5. При виході із залу під час 3D сеансу (в бар, кафе, туалет тощо) ЗD-окуляри в обов’язковому порядку здаються уповноваженому працівнику Наймодавця. При поверненні Наймача на сеанс, передача ЗD-окулярів проводиться в порядку, передбаченому п. 4.1.-4.4. Договору.

4.6. Після закінчення сеансу, Наймач зобов’язаний особисто здати ЗD-окуляри уповноваженому працівнику Наймодавця, який виробляє їх огляд та визначає стан 3D-окулярів на момент їх повернення. У разі, якщо ЗD-окуляри пошкоджені ,знищені або відсутні, уповноважений працівник Наймодавця діє у порядку, встановленому Наймодавцем.

4.7. 3D-окуляри є власністю Наймодавця і які підлягають обов’язковому поверненню Наймодавцю по закінченню кіносеансу в залі 3D.

 1. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ 3-D ОЧКАМИ

5.1. 3D-окуляри можуть бути використані тільки для перегляду 3D-фільмів в кінозалах Наймодавця і не можуть бути використані для інших цілей.

5.2. Наймач має право використовувати ЗD-окуляри тільки особисто і зобов’язується нікому їх не передавати.

5.3. Якщо Наймач носить звичайні окуляри для зору з діоптріями, 3D-окуляри необхідно надягати поверх окулярів для зору з діоптріями.

5.4. 3D-окуляри видаються дітям до 12 років тільки у супроводі дорослих. При цьому 3D-окуляри приймає і здає доросла особа, яка супроводжує дитину.

5.5. Особа, яка супроводжує дитину самостійно визначає ступінь можливості сприйняття 3D-фільму дитиною і несе відповідальність за моральний і фізичний стан дитини.

5.6. У разі, якщо Наймач, використовуючи 3D-окуляри відчув фізичний чи емоційний дискомфорт, необхідно припинити використання 3D-окулярів. Наймодавець не несе відповідальність за здоров’я та емоційний стан Наймача, за можливий дискомфорт очей Наймача під час використання 3D-окулярів. До відвідування кіносеансу в залі 3D і використання 3D-окулярів Наймач зобов’язаний проконсультуватися з лікарем.

5.7. Забороняється торкатися до лінз 3D-окулярів, протирати їх.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1.У разі, якщо після закінчення терміну прокату, Наймач не повернув наймодавця 3D-окуляри або під час приймання уповноваженим працівником Наймодавця було виявлено, що 3D-окуляри пошкоджені, Наймач компенсує наймодавцю вартість окулярів в розмірі 25,00 грн.  (Двадцять п’ять гривень 00 копійок) в момент виявлення пошкодження 3D-окулярів або фіксації факту їх неповернення.

6.2.  У разі неповернення 3D-окулярів або відмови Наймача в оплаті вартості, встановленого п. 6.1.  Договору, Орендодавець залишає за собою право застосовувати до Наймачеві заходи щодо залучення правоохоронних органів.

6.3.  За псування, пошкодження, знищення, крадіжку 3D-окулярів Наймач може бути притягнутий до відповідальності згідно чинного законодавства України.

 1. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

7.1.  Цей Договір діє з моменту купівлі Наймачем у Наймодавця квитка на відвідування кіносеансу в залі 3D і закінчується із закінченням терміну прокату, встановленого п. 3.1.  Договору.

 1. Заключні положення

8.1.  Цей Договір є публічним договором та договором приєднання згідно зі ст.  787 Цивільного кодексу України.

8.2.  Купуючи квиток на відвідування кіносеансу в 3D-форматі, Наймач приєднується до цього Договору в цілому згідно ст.  634 Цивільного кодексу України, що означає прийняття на себе всіх зобов’язань, згода з правилами користування 3D-окулярами, прийняття на себе відповідальності, встановлених цим Договором.