Правила відвідування кінотеатру «МОСТ-КІНО»

1. Правила відвідування кінотеатру «МОСТ-КІНО»

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1 Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року, законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року, постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою Запобігання Поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” і регламентують відносини з надання послуг демонстрації фільмів в кінотеатрі між Відвідувачами (далі –  «Відвідувачі» або «Відвідувач») і кінотеатром «Мост-Кіно» в особі ТОВ «МОСТ-КІНО» (далі – «Кінотеатр»).

  1.2 Договір між Відвідувачем і Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту оферти шляхом купівлі Відвідувачем квитка на перегляд фільмів.  Факт придбання квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом всього часу перебування в Кінотеатрі.

  1.3 Будь-які обмеження та заборони, що містяться в цих правилах, встановлені з метою запобігання та попередження знаходження на території кінотеатру людей і предметів, які можуть служити загрозою заподіяння шкоди іншим відвідувачам кінотеатру і їх майну та майну кінотеатру, перешкоджати негайну евакуацію відвідувачів кінотеатру в разі виникнення надзвичайної  ситуації.

   

  1. СТРУКТУРА І РЕЖИМ РОБОТИ КІНОТЕАТРУ

  2.1 Структура кінотеатру

  • VIP зал – кінозал, розрахований на 40 посадочних місць, обладнаний 20 парами розсувних крісел «Люкс», обгороджених один від одного.
  • Зал №2 – кінозал, розрахований на 165 посадочних місць (включаючи 3 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нераздвіжние спіралі «Люкс». Зал оснащений 4К проектором.
  • Зал №3 – кінозал, розрахований на 160 посадочних місць (включаючи 4 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нераздвіжние спіралі «Люкс».
  • Зал №4 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць. Зал оснащений віброкресло з технологією Vibro4D.
  • Зал №5 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць.
  • Зал №6 – кінозал, розрахований на 276 посадочних місць (включаючи 6 пільгових місць для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нераздвіжние кріслами «Люкс», перший ряд обладнаний розсувними шкіряними кріслами «Люкс». Зал оснащений лазерним проектором і акустичною системою Dolby Atmos.
  • Касова зона – місце продажу квитків в кіно.
  • Call-centre – служба прийому вхідних дзвінків (бронь квитків, консультація відвідувачів);
  • Буфет – місце для продажу поп-корну, снеків і напоїв.
  • Бар Space Bar – розташований в фойє кінотеатру.
  • Гардероб – приміщення для здачі на зберігання верхнього одягу.

  2.2 Час роботи Кінотеатру – щодня з 10:00 до закінчення останнього сеансу.

  • Касова зона – з 9:40 і до 10 хвилин після початку останнього сеансу;
  • Буфет – з 9:45 і до 15 хвилин після початку останнього сеансу;
  • Бар Space Bar – з 10:00 до 22:00 з неділі по четвер, з 10:00 до 00:00 з п’ятниці по суботу;
  • Гардероб – з 11:00 до 23:00 з четверга по неділю з 15 жовтня по 31 березня (період роботи може змінюватися на розсуд адміністрації в залежності від погодних умов). ;
  • Камери схову – щодня з 10:00 до 22-00.

   

  1. ПРОДАЖ КВИТКІВ

  3.1 Каса кінотеатру починає роботу за 20 хвилин до початку першого сеансу,
  але не пізніше 9:45.

  3.2 Сеанс відбудеться при наявності 2-х квитків *, куплених за повною вартістю;

  3.3 Заповнюваність сеансів складає не більше 50%. Продаж квитків здійснюється через місце – в шаховому порядку з вільними місцями збоку, спереду і ззаду (для забезпечення дистанціювання в кінозалах).

  3.4 Якщо на будь-якої сеанс, не було придбано жодного квитка, то після закінчення 10 хвилин після початку (нульового) сеансу, продаж квитків на подібні сеанси не виробляються.

  3.5 Бронювання квитків здійснюється за номером контакт-центру +38 (095) 622-72-32 або +38 (068) 638-10-91

  3.6 Бронь на місця / квитки знімається за 45 хвилин до початку сеансу.

  3.7 продані квитки підлягають поверненню за бажанням відвідувача не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу, якщо квитки куплені в касі кінотеатру і за годину до початку сеансу, якщо квитки куплені онлайн.  Повернення здійснюється тільки при наявності чека і самих квитків.

  3.8 У разі запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати Відвідувачу вартість квитків.

  3.9 Дітям, які не досягли 6-річного віку, у супроводі батьків, право перегляду фільмів надається безкоштовно, без надання місця.  Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6-ти років.

  3.10 На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.

  3.11 На сеанси, що починаються після 22:00, діти до 16 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ і профтехучилищ.

  3.12 При продажу квитка на фільм, який має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується представити Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.

  3.13 Факт придбання Відвідувачем квитка означає і підтверджує те, що:

  3.13.1 Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов’язується їх виконувати.

  3.13.2 Відвідувач ознайомлений з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток;

  3.13.3 Відвідувач ознайомлений з віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють відносно фільму, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток (зазначені вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)

   

  1. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

  4.1 Входити в кінозал без маски суворо заборонено.

  4.2 Перед входом в кінозал Відвідувач зобов’язаний поміряти температуру у контролера. Допуск Відвідувача на Кінопоказ можливий при показниках температури не вище 36,9 градусів за Цельсієм.

  4.3 Квитки зберігаються для контролю до кінця сеансу.

  4.4 У випадку виходу кіноглядача із залу контролер має право вимагати квиток при вході назад в зал.

  4.5 Займати місця слід виключно згідно номера ряду і місця, зазначеного у квитку.

  4.6 Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених / загублених на території кінотеатру (кінозалі, барі, туалеті і т.д.).

   

  1. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГАРДЕРОБОМ ТА КАМЕРАМИ СХОВУ

  5.1 Ухвалення речей на зберігання посвідчується видачею номерного жетона.

  5.2 Беручи номерний жетон Відвідувач погоджується з правилами користування Гардеробом чи Камерами схову Кінотеатру.

  5.3 Працівники гардероба і адміністрація Кінотеатру не несуть відповідальності за майно (гроші, мобільні телефони, документи, ключі і т.п.), залишене в кишенях верхнього одягу або в інших речах, зданих на зберігання.

  5.4 На зберігання не приймаються: гроші, цінні речі, ключі, мобільні телефони, планшети, дамські / чоловічі сумочки, піротехніка, зброя, тварини, а також речі, які можуть забруднити одяг будь-якого користувача або місце зберігання.

  5.5 Працівник гардероба не зобов’язаний перевіряти права пред’явника номерного жетона на отримання речей.  Права на отримання верхнього одягу засвідчується наданням номерного жетона.

  5.6 У разі небезпеки втрати, пошкодження речей працівник гардероба має право змінити спосіб, місце зберігання та інші умови, не чекаючи згоди особи, яка здала речі на зберігання.

  5.7 Глядачі, які склали речі на зберігання в гардероб, зобов’язані забрати їх протягом 30 хв.  після закінчення сеансу.

  5.8 Глядачі, що залишили речі на зберігання в камерах схову, зобов’язані забрати їх до 22-00.

  5.9 У випадку втрати номерного жетона відвідувачем, що здали речі на зберігання, повернення речей проводиться тільки після закінчення роботи гардероба, при наявності у відвідувача, який претендує на отримання речей, документа, що посвідчує особу (паспорт), в присутності старшого адміністратора.  Повернення речей повинен бути оформлений відповідним актом.  При цьому відвідувач, який претендує на отримання речей, зобов’язаний підтвердити приналежність речей йому (чеки, відмінні риси речі і т.п.).

  5.10 Відвідувач, що втратив номерний жетон, зобов’язаний відшкодувати кінотеатрах збиток в розмірі вартості жетона.

  5.11 Речі, не затребувані і / або забуті Відвідувачами, працівник гардероба зобов’язаний описати в присутності старшого адміністратора і передати їх на зберігання.

   

  1. ВІДВІДУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  6.1. Займати вільні дивани в холі кінотеатру, без придбаних квитків на кіносеанс.

  6.2. Входити в кінозал без квитка.

  6.3. У кінозалах категорично забороняється проводити фото, аудіо і відеозйомку, користуватися будь-записуючої апаратурою.  Перебуваючи в залі для глядачів, не забудьте перевести мобільні телефони в беззвучний режим.

  6.4.  Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного наркотичного або токсичного сп’яніння.

  6.5  Відвідувати кінозали з набутими за межами закладу напоями та продуктами харчування.

  6.6  Виносити посуд за територію Space Bar.

  6.7  Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматична та травматичну зброю (крім співробітників правоохоронних органів, що мають табельну зброю і відвідують Кінотеатр через службову необхідність).

  6.8 Курити сигарети (електронні сигарети, iqos, glo та інші пристосування) в глядацьких залах, а також на території кінотеатру.

  6.9  Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями в кінозалі під час сеансу демонстрації фільму.

  6.10.  Входити на територію кінотеатру з тваринами.

  6.11.  Входити в Кінозал з велосипедами, скейтами, санками, на роликових ковзанах.

  6.12.  Створювати перешкоди в роботі співробітникам Кінотеатру, входити в службові приміщення.

  6.13.  Відвідувати кінотеатр в брудному одязі, а також з багажем, предметами і продуктами, які можуть істотно забруднити відвідувачів і інтер’єр кінотеатру, іншим чином завдати шкоди майну кінотеатру, самим відвідувачам кінотеатру і / або їх майну або можуть служити загрозою нанесення такої шкоди.

  6.14.  Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки і т.д.) в залах для глядачів, а також на території кінотеатру, залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу.

   

  1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

  7.1  Кінотеатр має право встановлювати репертуарну політику і ціни на квитки.

  7.2 Кінотеатр зобов’язується здійснити публічний показ фільму відповідно до розкладу Кінотеатру, надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм і кінотеатрі.

  7.3  Кінотеатр зобов’язується дотримуватися рекомендацій МОЗ в частині протиепідемічних норм проти COVID-19, зокрема:

  • щоденно до початку робочого дня, проводити температурний скринінг всіх працівників Кінотеатру;
  • не допускати до роботи працівників з ознаками гострих респіраторних захворювань;
  • забезпечити працівників Кінотеатру засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками тощо);
  • забезпечити працівників Кінотеатру і Відвідувачів дезінфікуючими засобами у вільному доступі;
  • у місцях прямого контакту з відвідувачами (касова і буфетна зони) встановити захисні екрани;
  • проводити температурний скринінг всім Відвідувачам Кінотеатру і не допускати на Кінопоказ Відвідувачів з ознаками гострих респіраторних захворювань;
  • не допускати на сеанс Відвідувачів без захисних масок;
  • забезпечити розміщення Відвідувачів в шаховому порядку (з вільними місцями поруч, спереду і ззаду).

  7.4 Відвідувач має право користуватися послугами, які надаються відповідно до чинних в кінотеатрі цінами.

  7.5  Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги і діючі знижки Кінотеатру.

  7.6  Відвідувач має право вносити свої зауваження та пропозиції до Книги відгуків і пропозицій, яка знаходиться в касі Кінотеатру.

  7.7  Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не допускати його псування, поломки, в тому числі, але не обмежуючись, не робити написи на майно Кінотеатру.

  7.8  У разі нанесення шкоди майну Кінотеатру Відвідувач зобов’язується відшкодувати кінотеатрах вартість заподіяної шкоди в повному обсязі.  А так же, якщо збиток завдано неповнолітніх дітьми, відповідальність несуть батьки, опікуни або супроводжують дитину особи.

  7.9  При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають іншим Відвідувачам Кінотеатру, а також правил, зазначених в розділі 6 цих Правил, співробітники Кінотеатру мають право викликати поліцію, представники  якої можуть вивести правопорушників з кінозалу або кінотеатру.  В такому випадку Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

  7.10 Адміністрація залишає за собою право відмовити в допуску на кіносеанс при порушенні відвідувачем громадського порядку і Правил, встановлених в Кінотеатрі.

  7.11 Якщо сеанс не відбувся з незалежних від Кінотеатру причин (у разі настання форс-мажорної ситуації), Кінотеатр не несе відповідальності за сеанс, який не відбувся, однак зобов’язується обміняти квиток на будь-який інший сеанс протягом 14 днів після невдалого сеансу.

  7.12 Кінотеатр не несе відповідальність за зміст і сенс фільмів, а також реклами, розміщеної в кінотеатрі.

  7.13  Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральна шкода, завдана Відвідувачу:

  • третіми особами, в тому числі іншими Відвідувачами Кінотеатру;
  • внаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Кінотеатру;
  • внаслідок належного виконання Кінотеатром умов цього Договору і справного стану майна та обладнання Кінотеатрас претензіями з питань якості реалізованих кінотеатром послуг.

  7.14  Справжні правила можуть бути змінені і доповнені.

   

2. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЛІТНЬОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ КІНОПОКАЗІВ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1 Данні Правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України № 435 від 16 січня 2003 року, законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року та рекомендацій МОЗ у частині протиепідемічних норм проти COVID-19. Данні Правила регламентують відносини по наданню послуг демонстрації фільмів на території комплексу Bartolomeo Best River Resort між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Користувач») і Демонстратором в особі ТОВ «МОСТ-КІНО» (далі – «Демонстратор»).

  1.2 Договір між Відвідувачем і Демонстратором складається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту цієї оферти шляхом купівлі Відвідувачем Квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання Квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом усього часу відвідування кінопоказів, що надаються Демонстратором.

  1.3 Будь-які обмеження та заборони, що містяться в цих правилах, встановлені з метою запобігання та попередження знаходження на території літнього майданчика для кінопоказів людей і предметів, які можуть служити загрозою заподіяння шкоди іншим Відвідувачам та їх майну та майну Демонстратора, перешкоджати негайної евакуації Відвідувачів у разі виникнення надзвичайної ситуації.

   

  1. СТРУКТУРА І РЕЖИМ РОБОТИ ЛІТНЬОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ КІНОПОКАЗІВ

  2.1 Літній майданчик для кінопоказів знаходиться на території комплексу Bartolomeo Best River Resort за адресою: вул. Набережна Перемоги, 9Б

  2.1 Парк місць розрахований на 168 місць і включає в себе:

  • 60 місць в рядах з 1 по 6 обладнаних безкаркасними кріслами (бін-бегами).
  • 60 місць в рядах з 7 по 12 оснащених шезлонгами.
  • 48 місць в рядах з 13 по 15, які являють собою столики на 4 людини з можливістю викупу окремими місцями. Важливо! Якщо бажаєте викупити весь столик рекомендуємо вибирати одразу 4 місця.

  2.2 Квитки можна придбати онлайн на сайті mostkino.dp.ua або у касовій зоні в ресторані «Улов» на території комплексу Bartolomeo Best River Resort.

  2.3 Час роботи літнього майданчика – щодня з 19:00 до закінчення останнього сеансу.

  • Касова зона – з 9:00 до 21:00;
  • Буфет – з 17:00 до 23:00.

   

  1. ПРОДАЖ КВИТКІВ

  3.1 Сеанс відбудеться при наявності 5 Квитків, куплених за повною вартістю.

  3.2 Продаж квитків здійснюється через місце – в шаховому порядку з вільними місцями збоку, спереду і ззаду (для забезпечення дистанціювання на кінопоказ).

  3.3 Якщо на сеанс, не було придбано достатньої для запуску сеансу Квитків, то протягом 10 хвилин після номінального початку такого сеансу, продаж Квитків на подібні сеанси не виробляються.

  3.4 Придбані Квитки в касі ресторану «Улов» можливо повернути за 30 хвилин до початку сеансу на який придбані Квитки, повернення здійснюється за пред’явленням у касу чека і самих Квитків. Придбані Квитки онлайн можливо повернути, подавши заявку на повернення в службу підтримки сайту продажу, за 1 годину до початку сеансу, на який придбано Квитки.

  3.5 У разі запізнення, невідвідування кінопоказу, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Демонстратор не зобов’язаний компенсувати Йому вартість Квитків.

  3.6 Дітям, які не досягли 6-річного віку, в супроводі батьків, право перегляду фільмів надається безкоштовно, без надання посадкового місця. Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6-ти років.

  3.7 При продажу Квитка на фільм, що має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується надати Касиру документ, що підтверджує вік Відвідувача.

  3.8 Факт придбання Відвідувачем Квитка означає і підтверджує те, що:

  3.8.1 Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

  3.8.2 Відвідувач ознайомлений з представленою Демонстратором інформацією про фільмі, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток;

  3.8.3 Відвідувач ознайомлений з віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють відносно фільму, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток (зазначені вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачеві, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)

   

  1. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

  4.1 Входити на територію літнього майданчика без захисної маски строго заборонено.

  4.2 Перед входом на територію літньому майданчику Відвідувач зобов’язаний поміряти температуру у контролера. Допуск Відвідувача на Кінопоказ можливий при показниках температури не вище 36,9 градусів за Цельсієм.

  4.3 Квитки зберігаються для контролю до кінця сеансу.

  4.4 У разі виходу кіноглядача з території літнього майданчика для кінопоказів контролер має право вимагати Квиток при вході назад.

  4.5 Займати місця слід виключно згідно номеру ряду і місця, зазначеного в Квитку.

  4.6 Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених/загублених на території літнього майданчика.

   

  1. ВІДВІДУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  5.1. Входити на територію літнього майданчика без Квитка.

  5.2. Входити на територію літнього майданчика без захисної маски.

  5.3. На кінопоказах категорично забороняється проводити фото -, аудіо-та відеозйомку, користуватися будь-якою записуючої апаратурою. Перебуваючи на кінопоказах, не забувайте перевести мобільні телефони в беззвучний режим.

  5.4. Відвідувати кінопокази в стані алкогольного наркотичного або токсичного сп’яніння.

  5.5. Відвідувати кінопокази з придбаними за межами комплексу напоями та продуктами харчування.

  5.6. Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматичну та травматичну зброю (крім співробітників правоохоронних органів, що мають табельну зброю і відвідують літній майданчик за службової необхідності).

  5.7. Палити цигарки (електронні сигарети, iqos, glo та інші пристосування) на території літнього майданчика.

  5.8. Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями під час сеансу демонстрації фільму.

  5.9. Відвідувати кінопокази в брудному одязі, а також з багажем, предметами і продуктами, які можуть істотно забруднити посадковий парк літнього майданчика, або іншим чином завдати шкоди майну Демонстратора, самим Відвідувачам та/або їх майну або можуть служити загрозою заподіяння такої шкоди.

  5.10. Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки і т. д.) на території літнього майданчика, залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу.

   

  1. ПРАВА ТА ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

  6.1. Демонстратор має право встановлювати репертуарну політику і ціни на Квитки.

  6.2. Демонстратор зобов’язується дотримуватися рекомендації МОЗ в частині протиепідемічних норм проти COVID-19, зокрема:

  • щоденно до початку робочого дня, проводити температурний скринінг всіх співробітників Демонстратора;
  • не допускати до роботи працівників з ознаками гострих респіраторних захворювань;
  • забезпечити працівників Демонстратора засобами індивідуального захисту (масками, рукавичками тощо);
  • забезпечити працівників Демонстратора і Відвідувачів дезінфікуючими засобами;
  • проводити температурний скринінг всім Відвідувачам літнього майданчика і не допускати на Кінопоказ Відвідувачів з ознаками гострих респіраторних захворювань;
  • не допускати на сеанс Відвідувачів без захисних масок;
  • забезпечити розміщення Відвідувачів в шаховому порядку (з вільними місцями поруч, спереду і ззаду).

  6.3. Демонстратор зобов’язується здійснити публічний показ фільму у відповідності з розкладом Кінопоказів літнього майданчика, надати Відвідувачеві для ознайомлення інформацію про фільм.

  6.4. Відвідувач має право користуватися наданими послугами у відповідності з діючими цінами на Кінопокази.

  6.5. Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Демонстратора, не допускати його псування, поломки, у тому числі, але не обмежуючись, не робити написи на майні Демонстратора.

  6.6. У разі заподіяння шкоди майну Демонстратора Відвідувач зобов’язується відшкодувати Демонстратору вартість заподіяної шкоди у повному обсязі. А також, якщо шкоду завдано неповнолітніми дітьми, відповідальність несуть батьки, опікуни або супроводжуючі особи дитини.

  6.7. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші на Кінопоказах, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають іншим Відвідувачам Кінопоказів, а також правил, зазначених у розділі 6 цих Правил, співробітники Демонстратора мають право викликати поліцію, представники якої можуть вивести правопорушників з території літнього майданчика. У такому разі Демонстратор не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем Квитка.

  6.8. Адміністрація залишає за собою право відмовити в допуску на Кінопоказ при порушенні Відвідувачем громадського порядку і Правил, встановлених Демонстратором.

  6.9. Якщо сеанс не відбувся з незалежних від Демонстратора причин (у разі настання форс-мажорній ситуації), Демонстратор не несе відповідальності за невдалий сеанс, однак зобов’язується обміняти Квиток на будь-який інший сеанс протягом 14 днів після невдалого сеансу.

  6.10. Демонстратор не несе відповідальність за зміст та сенс фільмів, а також реклами, розміщеної на території літнього майданчика.

  6.11. Демонстратор не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральну шкоду, завдану Відвідувачу:

  • третіми особами, у тому числі іншими Відвідувачами Кінопоказів;
  • внаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Демонстратора;
  • внаслідок належного виконання Демонстратором умов цього Договору і справного стану майна та обладнання Демонстратора.

  6.12. Ці правила можуть бути змінені і доповнені.

   

   

   

  ДЯКУЄМО ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!