Правила відвідування кінотеатру «МОСТ-КІНО»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України No 435 від 16 січня 2003 року, закону України «Про захист прав споживачів» No 1023-XII від 12 травня 1991 року і регламентують відносини з надання послуг демонстрації фільмів в кінотеатрі між Відвідувачами (далі – «Відвідувачі» або «Відвідувач») і кінотеатром «Мост-Кіно» в особі ТОВ «МОСТ-КІНО» (далі – «Кінотеатр»).
1.2 Договір між Відвідувачем і Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту оферти підчас купівлі Відвідувачем квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом всього часу перебування в Кінотеатрі.
1.3 Будь-які обмеження та заборони, що містяться в цих правилах, встановлені з метою запобігання та попередження знаходження на території кінотеатру людей і предметів, які можуть бути загрозою заподіяння шкоди іншим відвідувачам кінотеатру, їх майну та майну кінотеатру, перешкоджати негайнiй евакуації відвідувачів кінотеатру в разі виникнення надзвичайної ситуації.

2. СТРУКТУРА І РЕЖИМ РОБОТИ КІНОТЕАТРУ

2.1 Структура кінотеатру
• VIP зал – кінозал, розрахований на 40 посадочних місць, обладнаний 20 парами розсувних крісел «Люкс», вiдокремлених один від одного.
• Зал No2 – кінозал, розрахований на 165 посадочних місць (включаючи 3 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозсувними крiслами класу «Люкс». Зал оснащений 4К проектором.
• Зал No3 – кінозал, розрахований на 160 посадочних місць (включаючи 4 пільгових місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозсувними крiслами класу «Люкс».
• Зал No4 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць. Зал оснащений віброкреслами з технологією Vibro4D.
• Зал No5 (сфера) – кінозал, розрахований на 96 посадочних місць.
• Зал No6 – кінозал, розрахований на 276 посадочних місць (включаючи 6 пільгових місць для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків), останній ряд обладнаний нерозсувними кріслами «Люкс», перший ряд обладнаний розсувними шкіряними кріслами «Люкс». Зал оснащений лазерним проектором та акустичною системою Dolby Atmos.
• Касова зона – місце продажу квитків в кіно.
• Call-centre – служба прийому вхідних дзвінків (бронювання квитків, консультація відвідувачів);
• Буфет – місце для продажу поп-корну, снеків і напоїв.
• Бар Space Bar – розташований в фойє кінотеатру.
• Гардероб – приміщення для зберігання верхнього одягу вiдвiдувачiв.

2.2 Час роботи Кінотеатру – щодня з 10:00 до закінчення останнього сеансу.
• Касова зона – з 9:40 до 10 хвилин після початку останнього сеансу;
• Call-centre – з 12:00 до 21:00;
• Буфет – з 9:45 до 10 хвилин після початку останнього сеансу;
• Бар Space Bar – з 11:00 до 23:00 в будні, з 10:00 до 00:00 у вихідні та святкові дні;
• Гардероб – з 12:00 до 23:00 з четверга по неділю.

3. ПРОДАЖ КВИТКІВ

3.1 Каса кінотеатру починає роботу за 20 хвилин до початку першого сеансу, але не пізніше 9:45.
3.2 Сеанс відбудеться при наявності 4-х квитків *, куплених за повну вартість;
* Винятком є відвідування сеансу дорослим з дітьми (дитиною). В цьому випадку, обмеження щодо мінімальної кількості куплених квиткiв знімається, за умови придбання квитків, як для дорослого, так і для дитини.
3.3 При високій відвідуваності, адміністрація кінотеатру залишає за собою право не продавати квитки на кіносеанс через одне посадочне місце.
3.4 Якщо на будь-який сеанс, не було придбано жодного квитка, то після закінчення 10 хвилин після початку (нульового) сеансу, продаж квитків на подібні сеанси припиняється.
3.5 Бронювання квитків здійснюється за номером контакт-центру +38 (095) 622-72-32 або +38 (068) 638-10-91
3.6 Бронь на місця / квитки знімається за 30 хвилин до початку сеансу.
3.7 Продані квитки підлягають поверненню за бажанням відвідувача не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу, якщо квитки куплені в касі кінотеатру і за годину до початку сеансу, якщо квитки куплені онлайн. Повернення здійснюється тільки при наявності чека та самих квитків.
3.8 У разі запізнення, невідвідування Кінотеатру, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку демонстрації фільму Квитки не підлягають поверненню або обміну, а Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати Відвідувачу вартість квитків.
3.9 Дітям, які не досягли 6-річного віку, право перегляду фільмів надається безкоштовно, у супроводі батьків, без надання місця. Одному дорослому дозволяється безкоштовно провести на кіносеанс не більше однієї дитини віком до 6-ти років.
3.10 На сеанси, що починаються з 20:00, діти до 14 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ та профтехучилищ.
3.11 На сеанси, що починаються після 22:00, діти до 16 років допускаються тільки в супроводі батьків, осіб які їх замінюють, або організовано з викладачами, членами батьківського комітету, представниками адміністрації середніх загальноосвітніх установ та профтехучилищ.
3.12 При продажу квитка на фільм, який має вікові обмеження глядацької аудиторії, Касир має право запросити у Відвідувача, а Відвідувач зобов’язується представити Касиру, документ, що підтверджує вік Відвідувача.
3.13 Факт придбання Відвідувачем квитка означає і підтверджує те, що:
3.13.1 Відвідувач погоджується з умовами цих Правил та зобов’язується їх виконувати.
3.13.2 Відвідувач ознайомлений з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток;
3.13.3 Відвідувач ознайомлений з віковими обмеженнями глядацької аудиторії, що діють відносно фільму, на перегляд якого Відвідувач купив Квиток (у разi якщо зазначені вікові обмеження глядацької аудиторії дозволяють Відвідувачу, а також особам, яких супроводжує Відвідувач, відвідувати фільм)

4. ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

4.1 Квитки зберігаються для контролю до кінця сеансу.

4.2 У випадку виходу кіноглядача із залу контролер має право вимагати квиток при вході назад у кiнозал.
4.3 Займати місця слід виключно згідно номера ряду і місця, зазначеного у квитку.
4.4 3D-окуляри, які видаються відвідувачам на перегляд фільмів у форматі 3D, є власністю кінотеатру і підлягають поверненню (адміністратору кінозалу) після закінчення 3D сеансу.
4.5 3D-окуляри є власністю Кінотеатру і Відвідувач несе за них повну матеріальну відповідальність.
У разі виявлення Відвідувачем дефектів 3D-окулярів Відвідувач повинен повідомити про такі дефекти і звернутися до Адміністратора кінозалу, для обміну окулярів.
За особисті окуляри принесені з собою відповідальність кiнотеатру не передбачена.
4.6 При тимчасовому виході з кінозалу під час сеансу (туалет, бар і т.п.) Відвідувач зобов’язується повернути багаторазові 3D-окуляри Адміністратору кінозалу
4.7 Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей, залишених / загублених на території кінотеатру (кінозалі, барі, туалеті і т.д.).

5. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГАРДЕРОБОМ

5.1 Факт прийому речей на зберігання посвідчується видачею номерного жетона.
5.2 Беручи номерний жетон Відвідувач погоджується з правилами користування Гардеробом Кінотеатру.
5.3 Працівники гардеробу і адміністрація Кінотеатру не несуть відповідальності за майно (гроші, мобільні телефони, документи, ключі і т.п.), залишене в кишенях верхнього одягу або в інших речах, зданих на зберігання.
5.4 На зберігання не приймаються: гроші, цінні речі, ключі, мобільні телефони, планшети, дамські / чоловічі сумочки, піротехніка, зброя, тварини, а також речі, які можуть забруднити одяг будь-якого користувача або місце зберігання.
5.5 Працівник гардеробу не зобов’язаний перевіряти права пред’явника номерного жетона на отримання речей. Права на отримання верхнього одягу засвідчується наданням номерного жетона.
5.6 У разі небезпеки втрати, пошкодження речей працівник гардероба має право змінити спосіб, місце зберігання та інші умови, не чекаючи згоди особи, яка здала речі на зберігання.
5.7 Глядачі, які склали речі на зберігання в гардероб, зобов’язані забрати їх протягом 30 хв. після закінчення сеансу.
5.8 У випадку втрати номерного жетона відвідувачем, що здали речі на зберігання, повернення речей проводиться тільки після закінчення роботи гардеробу, при наявності у відвідувача, який претендує на отримання речей, документа, що посвідчує особу (паспорт), в присутності старшого адміністратора. Повернення речей повинен бути оформлений відповідним актом. При цьому відвідувач, який претендує на отримання речей, зобов’язаний підтвердити приналежність речей йому (чеки, відмінні риси речі і т.п.).
5.9 Відвідувач, що втратив номерний жетон, зобов’язаний відшкодувати кінотеатру збиток в розмірі вартості жетона.
5.10 Речі, не затребувані і / або забуті Відвідувачами, працівник гардероба зобов’язаний описати в присутності старшого адміністратора і передати їх на зберігання.

6. ВІДВІДУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

6.1. Займати вільні дивани в холі кінотеатру, без придбаних квитків на кіносеанс.
6.2. Входити в зал для глядачів без квитка.
6.3. У кінозалах категорично забороняється проводити фото, аудіо і відеозйомку, користуватися будь-записуючої апаратурою. Перебуваючи в залі для глядачів, не забудьте перевести мобільні телефони в беззвучний режим.
6.4. Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного наркотичного або токсичного сп’яніння.
6.5. Відвідувати кінозали з набутими за межами закладу напоями та продуктами харчування. 6.6. Виносити посуд з барів.
6.7. Проносити вогнепальну, газову, холодну зброю, вибухові пристрої, піротехніку, газові балончики, пневматичну та травматичну зброю (крім співробітників правоохоронних органів, що мають табельну зброю і відвідують Кінотеатр через службову необхідність).
6.8. Виробляти під час кіносеансу фото, відеозйомку і аудіозапис, в тому числі на мобільні телефони, а також використовувати інші технічні засоби.
6.9. Курити в залах для глядачів, а також на території кінотеатру.
6.10. Порушувати тишу, голосно розмовляти, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими електронними пристроями в кінозалі під час сеансу демонстрації фільму.
6.11. Входити на територію кінотеатру з тваринами.
6.12. Входити в Кінозал з велосипедами, скейтами, санками, на роликових ковзанах.
6.13. Створювати перешкоди в роботі співробітникам Кінотеатру, входити в службові приміщення.
6.14. Відвідувати кінотеатр в брудному одязі, а також з багажем, предметами і продуктами, які можуть істотно забруднити відвідувачів і інтер’єр кінотеатру, іншим чином завдати шкоди майну кінотеатру, самим відвідувачам кінотеатру і / або їх майну або можуть служити загрозою нанесення такої шкоди.
6.15. Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жуйки, серветки і т.д.) в залах для глядачів, а також на території кінотеатру, залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу.

7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

7.1. Кінотеатр має право встановлювати репертуарну політику і ціни на квитки.
7.2. Кінотеатр зобов’язується здійснити публічний показ фільму відповідно до розкладу Кінотеатру, надати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про фільм і кінотеатрі.
7.3. Відвідувач має право користуватися послугами, які надаються відповідно до чинних в кінотеатрі цін.
7.4. Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги і діючі знижки Кінотеатру.
7.5. Відвідувач має право вносити свої зауваження та пропозиції до Книги відгуків і пропозицій, яка знаходиться в касі Кінотеатру.
7.6. Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Кінотеатру, не допускати його псування, поломки, не робити написи, тощо.
7.7. У разі нанесення шкоди майну Кінотеатру Відвідувач зобов’язується відшкодувати кінотеатру вартість заподіяної шкоди в повному обсязі. А так же, якщо збиток завдано неповнолітніми дітьми, відповідальність несуть батьки, опікуни або супроводжуючi дитину особи.
7.8. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають іншим Відвідувачам Кінотеатру, а також правил, зазначених в розділі 6 цих Правил, співробітники Кінотеатру мають право викликати поліцію, представники якої можуть вивести правопорушників з кінозалу або кінотеатру. В такому випадку Кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.
7.9. Кінотеатр не несе відповідальність за зміст і сенс фільмів, а також реклами, розміщеної в кінотеатрі.
7.10. Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральну шкоду, завдану Відвідувачу:
• третіми особами, в тому числі іншими Відвідувачами Кінотеатру;
• внаслідок неналежного використання Відвідувачем майна Кінотеатру;
• внаслідок належного виконання Кінотеатром умов цього Договору, справного стану майна та обладнання Кінотеатру.
7.11. Справжні правила можуть бути змінені і доповнені.
ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ!

Керуючий «МОСТ-КІНО» Нікітін А.О