НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО В МОСТ-КІНО


Гутен морген, товариші і шанувальники німецького кіномистецтва! Так як ми любимо абсолютно різне кіно, хочемо запропонувати і вам це культурне збагачення.
На цей раз пропонуємо вам зануритись з головою в німецьку кінотворчість. З 21.11 по 25.11 у нас буде панувати справжнісінький смак німецького кіно, а саме фестиваль “Нове німецьке кіно”. По фільму в день, на мові оригіналу, але, з українськими субтитрами.
На відкритті німецького кінофестивалю з вітальним словом виступить заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Петер Шмаль.
В рамках фестивалю буде показано 5 фільмів, з програмою яких ви можете ознайомитися нижче.
21 листопада – Ґундерманн. Музична кар’єра Герхарда Ґундерманна, простого водія екскаватора, почалася в Східній Німеччині, коли він став відомий своєю розумною, часто сумною лірикою на соціальні теми.
22 листопада – Золота рукавичка. Західна Німеччина, 70-і роки. Фріц Хонка – типовий невдаха середніх років, так нічого і не досяг в житті. Він коротає похмурі вечори в шинку «Золота рукавичка». Тут, в компанії собі подібних, він паморочить себе алкоголем і шукає близькості з самотніми жінками, що безповоротно втратили свою молодість і гідність. Фріц приваблює ці втрачені душі в своє холостяцьке лігво. У цьому затхлому маленькому світі в необразливому для оточуючих виродків прокидається монстр…
23 листопада – Робота без авторства. Історія великого німецького художника Герхарда Ріхтера, дитинство якого припало на нацистські роки, що вплинуло не тільки на його життя, але і на його творчість.
24 листопада – Дух Баугауза. Фільм розповідає про те, як створити доступне житло, чому можна навчитися у фавел, що спільного у геометрії і танцю. Під колумбійський реп через історії викладачів школи, чия спадщина виявилася в самому серці пристрою сучасного світу, розгортається серйозна розмова про майбутнє міст і громад.
25 листопада – У моїй кімнаті. Армін – фрілансер, у якого мало грошей, але багато вільного часу. Він нещасний, але не думає про інше життя. Одного разу він прокидається і виявляє, що все людство зникло з лиця землі.
Чекаємо кожного, будь ви затятий шанувальник німецького кінематографа, або ж навпаки зовсім не знайомі з німецькою кінотворчістю.
Обирайте фільми, які вам найбільш до душі, бронюйте місця і будемо вирушати в культурну кінопригоду! Квитки всього 50 / 100грн, незалежно від часу та дня тижня.
Не пропустіть свій німецький сеанс, чекаємо вас в Мост-Кіно!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *