Фільм «Двійник» в революційному форматі 3D + в кінотеатрі Мост-Кіно

Це нова ера кіно.  Завдяки новим технологіям ви можете зануритись в те, що відбувається на екрані на 200%.  Зйомки фільму «Двійник» проводилися у форматі 3D+ зі швидкістю 60 кадрів за секунду.  Це в 2,5 рази перевищує дані, що ми отримуємо в звичайному фільмі.

Енг Лі, режисер: «Ця історія не могла бути розказана звичною для нас кіномовою.  Однак, завдяки новітнім цифровим технологіям ми не тільки змогли побачити молодого і дорослого Уілла Сміта разом на одному екрані, а й отримали можливість прожити цю історію на рівні глибокого занурення.  Це велика удача для мене – мати шанс експериментувати і перевіряти кордони того, що може запропонувати нам цифрове кіно ».

Частота кадрів – це кількість статичних зображень, що відображаються проектором за 1 секунду.  Сьогодні стандартом є 24 кадри за секунду.  60 кадрів за секунду задають нову планку і новий стандарт як для творців кінофільмів, так і для глядачів.

3D + (або 3D HFR (High Frame Rate)) технологія кінопоказу, відмінною рисою якої є більша кадрова частота.  Збільшення частоти зменшує розмиття, мерехтіння і уривчастість руху, що є звичайними для 24 кадрів за секунду.  3D-фільми в HFR набувають реалістичності, їх перегляд більш комфортний для очей.  На практиці це означає більш чітку і деталізовану картинку, максимально наближену по сприйняттю до природного зображення, яке ми бачимо в реальному житті.

Комп’ютерна графіка з приходом HFR-формату тільки виграла, ставши набагато деталізованішою і реалістичнішою.  Ви готові повірити, що цей бравий боєць з безліччю емоцій на обличчі – не справжній Уілл Сміт, а його комп’ютерна копія?

Неймовірні трюки і надреалістична стрілянина в новій революційній технології 3D +, за допомогою якої можна отримати набагато більше зображення, наче сам перебуваєш в кадрі.

Перевага 3D HFR над іншими технологіями кінопоказу в 3D – максимально реалістичне зображення, що більш плавно змінюється.  Це, те що дозволяє глядачеві по-справжньому відчути екшн, стати його частиною.  Такі враження неможливо відтворити в домашніх умовах і навіть не кожен кінотеатр може продемонструвати такий формат.

«Якщо порівняти перегляд HFR 3D фільму з поглядом з вікна, то ми вибили з цього вікна скло і змогли побачити реальність у всій її красі».  Джеймс Камерон.

Для того, щоб по-справжньому насолодитися усіма плюсами інноваційної картини, важливо вибрати правильний кінотеатр, адже переваги HFR-технології розкриються саме в форматі 3D.  Фантастичний екшн «Двійник» стартує в кінотеатрі Мост-Кіно вже 10 жовтня.  За допомогою 3D + і Dolby Atmos ви отримаєте такі враження в нашому кінотеатрі, які неможливо відчути вдома.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *