ДОСТУПНЕ КІНОСЕРЕДОВИЩЕ У КІНОТЕАТРІ «МОСТ-КІНО»


Кінотеатр «Мост-Кіно» єдиний кінотеатр в місті, який побудований з урахуванням доступності кінопоказів для малорухомих груп населення.
Входи в зали у нас не по сходинках, а на одному рівні з холом. В половині залів передбачені спеціально обладнані місця для людей з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків. Це кінозали №2, №3 та №6. Вони організовані таким чином, що візок стає врівень з рядом, що забезпечує комфортний перегляд фільмів. При купівлі квитків на ці місця – знижка -50%. На сьогоднішній день таких залів немає ні в одному кінотеатрі Дніпра.
Вхід в бар кінотеатру здійснюється по пандусу, територія бару простора, а меблі мобільні, що дозволяє без проблем під’їхати до будь-якого столика.
Важливим атрибутом є наявність санвузла універсальної доступності з виходом до холу кінотеатру. Туалет обладнаний спеціальною зручною сантехнікою і поручнями, оснащений спеціальною кнопкою «Help» для виклику допомоги, у випадках виникнення екстрених ситуацій.
Квитки на сеанс можна придбати будь-яким зручним способом – онлайн, в касі кінотеатру або забронювати по телефону.
В наш час спеціально обладнані місця в залі і пандуси не є якимось додатковим облаштуванням кінотеатру. Це мінімум, який апріорі має бути скрізь і кінотеатр «Мост-Кіно» готовий і далі рухатись в цьому напрямку. Не дивлячись на те, що кінотеатру всього рік ми готові продовжувати змінюватися і вдосконалюватися, щоб усім нашим відвідувачам було зручно і комфортно.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *