Допрем’єрний показ Месників в Мост-Кіно

Такого, не чекав ніхто! У «МОСТ-КІНО» 24 квітня відбудеться допрем’єрний показ фільму «Месники: Завершення». Всіх фанатів «Marvel» запрошуємо до нас, і це ще не все! Спеціально для наших улюблених відвідувачів, ми робимо не просто допрем’єрний показ, а допрем’єрний марафон.

«МОСТ-КІНО» оголошує допрем’єрний марафон Месників – відразу два фільми «Війна нескінченності» 2018 і «Завершення» 2019 можна подивитися за один вечір. Ми пропонуємо Вам освіжити вашу пам’ять, перед переглядом фільму, якого так сильно чекали, і згадати найдрібніші деталі сюжету.

Всього сеансів буде 3. Перший сеанс відбудеться о 17.15 в 4 залі, який вражає своєю незвичайною сферичної формою і інноваційними віброкріслами Vibro4D. Другий сеанс відбудеться о 18.10 в залі з 4К проектором, що дозволяє побачити все, навіть найменші деталі динамічних сцен. І останній сеанс відбудеться о 19.10 в 6 залі встановлено лазерний проектор, який подарує Вам неймовірну глибину картини, також цей зал вразить чистотою і обсягом звуку від DolbyAtmos. Обирайте технологіі на свій смак! І найголовніше – все три сеанси будуть в 3D форматі.

Допрем’єрний марафон Месників відбудеться 24 квітня, так що поспішіть, квитки вже у продажу!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *