Пільгові квитки для вакцинованих відвідувачів

Пільгові квитки для вакцинованих відвідувачів

Карантин – непростий час для всіх нас, в цей період особливо чітко розумієш важливість виконання всіх рекомендацій ВООЗ і МОЗ для перемоги над пандемією. Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність, кінотеатр «Мост-Кіно» виступає на підтримку ініціативи мера Дніпра “Про заходи, що сприяють вакцинації» і оголошує пільгові ціни на квитки для відвідувачів, які пройшли повну вакцинацію.

З 20.08 по 30.11.2021г. в кінотеатрі «Мост-Кіно» діє знижка 20% на покупку квитка в касі кінотеатру при пред’явленні сертифіката про вакцинацію і документа, що посвідчує особу. Знижка на відвідування кінотеатру надаватиметься повністю вакцинованим відвідувачам впродовж цілого місяця після другого щеплення.

І ще 1 бонус – повністю вакцинованим відвідувачам надається можливість перегляду фільмів в кінозалах, без засобів індивідуального захисту. З детальними умовами акції можна ознайомитись на сайті mostkino.dp.ua в розділі новин.

«Правила проведення акції«Пільгові квитки для вакцинованих відвідувачів»

 1. Акція проходить в кінотеатрі «Мост-Кіно» за адресою: м Дніпро, вул. Глінки, 2 (2 рівень МОСТ сіті).
 2. Терміни проведення акції:

2.1. Період проведення акції: з 20.08.2021 по 30.11.2021г.

2.2. Період надання знижки для відвідувачів: 1 місяць з моменту отримання другого щеплення, але не пізніше термінів дії акції.

 1. Знижка 20% надається на касі кінотеатру «Мост-Кіно» в період дії акції. Знижка не діє на покупку квитків онлайн.
 2. Для отримання знижки в період, зазначений у п.2.2 цих Правил, необхідно надати касиру сертифікат про вакцинацію з відміткою про друге щеплення не більше, ніж місяць тому і документ, що посвідчує особу та підтверджує приналежність даного сертифікату про вакцинацію відвідувачеві.
 3. Знижка 20% надається на 1 квиток для 1 відвідувача з сертифікатом про вакцинацію.
 4. Знижка надається на протязі місяця при пред’явленні документів зазначених в п.4.
 5. Знижка не поширюється на інші товари в чеку, на один паспорт вакцинації можливо отримати знижку лише на 1 квиток на сеанс.
 6. Для надання знижки відвідувач повинен надати сертифікат про вакцинацію для фотофіксації.
 7. Сертифікат про вакцинацію, який виданий більш ніж місяць тому не є підставою для надання знижки.
 8. Знижка поширюється на всі сеанси і місця крім VIP залу і VIP-місць.
 9. Організатор акції залишає за собою право в односторонньому порядку без пояснення причин змінювати будь-які умови акції, викладені в цих правилах, повідомивши про це клієнтів за 1 день до моменту вступу таких змін в силу шляхом розміщення інформації про зміни правил проведення акції на сайті mostkino.dp. ua і в цих правилах. Використання знижки означає, що клієнт ознайомлений і згоден з усіма умовами акції. Часткове прийняття умов акції не допускається. Участь в акції починається з моменту отримання клієнтом знижки на покупку квитка.

Організатор: ТОВ «Мост-Кіно». Місце знаходження: 49000, м Дніпро, вул. Глінки, д. 2 (ТРК МОСТ сіті, 2 рівень).

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *