03 · 02

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ НА СЕАНСИ ПЕРЕРВАНІ ПОВІТРЯНОЮ ТРИВОГОЮ

Шановні відвідувачі!

Нові правила повернення квитків на сеанси перервані повітряною тривогою!


Звертаємо Вашу увагу, що з 09.02.2023р. кошти за придбані квитки на сеанси, що були перервані повітряною тривогою не повертаються, а лише обмінюються на нові квитки протягом місяця.


Якщо повітряна тривога триватиме менш як 20 хвилин - сеанс буде відновлено. Це залежить від розкладу наступних сеансів у цьому ж залі. Стосовно інформації про можливість продовження показу перерваного фільму — звертайтесь до співробітників на місцях. У випадку, якщо повітряна тривога довготривала більш ніж 20 хвилин - сеанс відновленню не підлягає, та після відновлення роботи кінотеатру та протягом 30 днів, відвідувачі зможуть обміняти квитки на інший сеанс.


Якщо сеанс перервався через повітряну тривогу, на жаль, наші сервіси (каси та інші системи) в цей час також не працюють, а співробітники кінотеатру знаходяться в укритті, тому не зможуть швидко відповісти.


Обміняти квитки придбані в касі (на аналогічні), можливо безпосередньо в касі кінотеатру впродовж 30 днів. Для цього необхідно мати при собі квиток з «тривожного» сеансу.


Якщо ви купили квиток онлайн, вам автоматично будуть відправлені промокоди на наступний похід в кіно (на ту кількість та категорію місць, які були в замовленні). Промокод надійде на поштову скриньку, яку було вказано під час замовлення, протягом доби. Щоб скористатись промокодом необхідно підійти до каси кінотеатру та показати або продиктувати його касиру та отримати новий квиток на інший сеанс.