05 · 09

Місяць жахів вже близько!

Хоч Хелловін починається тільки наприкінці жовтня ми готуємося заздалегідь і чекаємо на цей місяць жахів! У який будуть конкурси в нашому інстаграмі @mostkinodnepr і страшенно цікаві хорори такі як:


 • «ЗАПРОШЕННЯ» класичний книжковий хорор про вампірів з 1 вересня

  Сирота Іві дізнається, що має заможних родичів у Великій Британії, після чого отримує запрошення погостювати у маєтку сім'ї. Але поступово знайомство з новою сім'єю затягує дівчину у моторошне дійство, за яким ховається страшний секрет її роду.

 • Захоплюючий слешер «ТІЛО, ТІЛО, ТІЛО» з 15 вересня на великих екранах

  Компанія 20-річних багатіїв влаштовує незабутнє гуляння. Щоб відірватися на повну, вони вирішують зіграти в небезпечну гру... Однак ставки, як ніколи, зростають, а наслідки такого рішення стають по-справжньому фатальними.

 • Жахливий «Усміхайся» з 29 вересня

  Психіатр Роуз стає свідком химерної нагоди за участю сво

  єї пацієнтки. Після чого з нею починають відбуватися дивні речі, які бачить лише вона. Згодом вона запевняється, що її переслідує щось надприродне та дуже погане. Чому зло обрало її? І чи зможе вона протистояти цій силі?
 • «ХЕЛЛОВІН. КІНЕЦЬ» з 13 жовтня

  Остання глава культового слешера про моторошного маніяка в масці Майкла Майєрса! Чи вдасться зупинити безжального вбивцю цього разу?

 • Мост-Кіно запрошує вас на місяць жахів!

  Обирайте фільм, який вас пробере до кісток і чекаємо на вас!