Happy Halloween в Мост-Кіно

Вже зовсім скоро скелети вилізуть зі шафу, а монстри – з-під ліжка, адже наближається найстрашніша і весела ніч в році.  31 жовтня ми, традиційно, святкуємо День всіх святих або просто Хелловін.

Одягайте костюми і вирушайте веселитися і розполохувати нечисть в кінотеатр «Мост-Кіно»!  Хочете цієї ночі подивитися атмосферне і по-справжньому страшне кіно?  Ми приготували для вас «найхелловінські» кінохіти цієї осені:

«Відьми» – темно-фентезійний комедійний фільм режисера Роберта Земекіса, знятий на основі однойменного роману Роальда Дала.  В зоряний акторський склад увійшли: Енн Хетеуей (в ролі Головної Відьми), Октавія Спенсер, Стенлі Туччі.

«Чаклунство: Спадщина» – американський фільм жахів про надприродний світ.  Фільм є самостійним продовженням фільму 1996 року «Чаклунство», який в колах поціновувачів жанру вважається культовим.

«Острів кошмарів» – фільм жахів режисера Даррен Лін Боусман, відомий своєю роботою над франшизою «Пила».  У ньому зіграли Меггі Кью, Алекс Ессо і Люк Хемсворт.

Любителів страшних фільмів чекає ніч жахів в кіно!  Розклад вже на сайті.  Приходь і проведи найжахливіший вечір з Мост-Кіно.

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *