ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У КІНОТЕАТРІ МОСТ-КІНО

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У КІНОТЕАТРІ МОСТ-КІНО

Любов оточує нас, вона витає в повітрі, вона – в словах, в дотиках, у вчинках … і, звичайно ж в кінотеатрі «Мост-Кіно».

Запрошуємо всіх закоханих і люблячих провести незабутній вікенд разом з Мост-Кіно.  З п’ятниці по неділю, включно, вас чекає одразу три добірки ночі кіно в трьох різних залах, в кожній добірці по три абсолютно різних фільми.

Хто сказав, що в День Святого Валентина кіно тільки про любов?  Фільми в ночі кіно будуть теж різними і за тематикою, і за жанром – у нас ви знайдете добірку на будь-який смак. Чого ще можна хотіти в цей день?

Романтична вечеря прямо в кінотеатрі? Легко! Прямо на території кінотеатру «Мост-Кіно» розташувався затишний бар Space Bar, який готовий подарувати вам гастрономічне задоволення своїми різноманітними стравами і приготувати парочку яскравих коктейлів 14 лютого зі знижкою 14%, які, до речі, можна брати з собою в зал.

Також, спеціально до Дня всіх закоханих, для ваших незабутніх фотомоментів в холі кінотеатру всіх відвідувачів чекає романтична фотозона з величезним серцем і двома чарівними ведмедиками з повітряних куль.

Рецепт ідеального побачення простий – потрібні тільки ви, ваша друга половинка і Мост-Кіно.  І не забудьте відвідати нашу романтичну фотозону, адже саме фото будуть нагадувати Вам про щасливі моменти вашої любові.

Починаємо святкувати вже в цю п’ятницю, продовжуємо в суботу і закріплюємо ефект 14 лютого в неділю.  Приходьте до нас в гості і розкажіть всім про свої почуття!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *