“ЧЕРВОНА ЗОНА-МИ ПРАЦЮЄМО”

“ЧЕРВОНА ЗОНА: МИ ПРАЦЮЄМО”

Дорогі відвідувачі! Як ви вже напевно знаєте, з понеділка, 18 жовтня, була оголошена «червона зона» для нашої області, проте, якщо ви вакциновані, це не привід сидіти вдома.

Згідно з Постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 р. кінотеатр може продовжувати свою роботу, якщо 100% працівників і глядачів мають «зелений» сертифікат, який включає в себе інформацію про повний курс вакцинації проти COVID-19 або при пред’явленні негативного тесту на коронавірус. Це як раз наш випадок, адже ми дбаємо про вас і нас, тому на період обмежувальних заходів ми не припиняємо свою діяльність, а продовжуємо працювати і радувати вас кіноновинками з чітким дотриманням всіх карантинних норм:

* Всі наші співробітники пройшли повний курс вакцинації, так що всі ми є щасливими володарями тих самих «зелених сертифікатів».

* Всі відвідувачі кінотеатру повинні будуть пред’явити свій «зелений сертифікат» і пройти обов’язковий температурний скринінг.

* Перерви між сеансами стали довшими, що дає нашим «феям чистоти» ще більше часу для провітрювання і прибирання.

* Співробітники кінотеатру забезпечені усіма засобами індивідуального захисту (маски, рукавички etc) для безпечної роботи з відвідувачами, а також перед початком роботи весь колектив проходить температурний скринінг.

* Всі локації перебування відвідувачів забезпечені засобами для дезінфекції рук.

* У залах через кожні два ряди залишений один вільний для безпечної дистанції між глядачами.

* Касова і буфетна зони обладнані захисними екранами для мінімального контакту між співробітником і відвідувачем.

* Індивідуальні 3D-окуляри для кожного відвідувача, адже це гігієнічно, екологічно і дуже зручно – придбавши один раз, можна відвідувати всі 3D-сеанси зі своїми персональними окулярами.

* Щоденна (і щонічна) обробка всіх поверхонь і приміщень спецзасобами для дезінфекції.

Всі наші співробітники вакциновані, кінотеатр продезінфікований, захисні екрани «працюють», а маски, як і належить, прикривають і ніс і рот – ми у всеозброєнні і готові до безпечних кінопоказів!

Бережіть себе і своїх близьких. Пам’ятайте про правила поведінки під час карантину і не забувайте брати з собою на сеанс сертифікат про проходження повного курсу вакцинації, довідка про одужання від коронавірусу чи негативний ПЛР або експрес-тест. Виняток становлять тільки неповнолітні.

Дякуємо за ваше розуміння і до зустрічі в кінозалах Мост-Кіно!

Додати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *